Характеристики
| WEB Споживана потужність | 3000 Вт |
| WEB Країна-виробник товару | Китай |
| WEB Кількість насадок | 2 |
| WEB Виробник | Promotec |
Опис
Професійний фен для волосся Promotec PM-2312 Фен має бездоганний дизайн, легкий і компактний. Легкість фена одна з важливих характеристик для тривалої роботи. З ним ви завжди будете виглядати чудово. Він дозволяє швидко висушити волосся, укласти їх в зачіску, додати бажаний обсяг або розгладити неслухняні локони. Характеристики: 2 швидкості, 2 ступеня нагріву, потужність – 3000 Вт привід – колекторний двигун змінного струму з збільшеним терміном служби кабель – 1,5 метра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴




