Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Міксер |
Характеристики
| Тип міксера | Ручний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 7.0 |
| Кількість насадок | 4 |
Показати всі
Опис
Ручний Міксер Crownberg CB 7322
Crownberg CB 7322 стане надійним помічником будь-якої господині, яка вміє ефективно використовувати свій час, проведений за приготуванням улюблених страв для своїх коханих. Приготувати різні суміші різної консистенції і все це завдяки 7 швидкісних режимів. Повітряне або більш густе тісто вам допоможуть замісити дві насадки для тіста. А два віночка для збивання дозволять швидко і якісно збити потрібний вам продукт.

Технічні характеристики:
Робоча напруга 200В;
Частота 50 Hz;
Потужність 300 Вт;
Кількість швидкостей 7.

Комплектація:
Ручний Міні Комбайн Crownberg CB 7322;
Насадка Измельтель;
Насадка для збивання 2шт.;
Насадка для замісу тіста 2шт.;
Підставка;
Упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
- Ціна: 305 ₴



