Характеристики
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Нове |
Опис
- Оперативний зв'язок з Менеджерами
- Доставка по всій Україні без передоплати (оплата при отриманні)
- Швидка відправка замовлення!
Машинка для стрижки волосся GEMEI GM-6048

З набором для стрижки Gemei GM-6048 Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.

Тример GEMEI GM-6048 за допомогою 3-х змінних насадок дозволяє отримати стрижку різної довжини. Крім того, в комплекті йде спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6048 оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
Працює пристрій від акумулятора. Форма машинки Gemei GM-6048, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.

Характеристики:
3 насадки - 6, 9,12 мм,
Лезо з нержавіючої сталі.
Змінна довжина волосся.
Змінний акумулятор.
Двигун виготовлений з срібного сплаву з високою швидкістю обертання.
Час зарядки: 8 годин.
Час роботи: 40 хвилин.
Індикатор зарядки.
Комплектація:
Тример
Змінні насадки
Мережевий шнур
Масло
Щітка для очищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 38 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 183 ₴








