Опис
Професійна машинка для стриження волосся Gemei GM-6113 тример для волосся

Професійна машинка для стриження волосся Gemei GM-6113 ⁇ тример для волосся

Gemei GM 6113 — це машинка-тример для стриження волосся, тример для бороди та вусів — одним словом — прилад, який дасть змогу в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі — вусами, бородою. Машинка для стриження волосся Gemei дає змогу в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря.Модель має низький рівень шуму та вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте жодного дискомфорту під час роботи з тримером. Набір для стриження Gemei GM6113 призначений для стриження волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух. Гарний стильний дизайн. Отлично на подарок!
З набором для стриженняGemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень.hay будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.Тример Gemei GM 6113 за допомогою 3 змінних насадок дає змогу отримати стриження різної довжини. Встановивши потрібну довжину стриження за допомогою насадок і ввімкнувши машинку одним легким рухом, можна братися до роботи. Міняти довжину стриження максимально просто, як і доглядати за машинкою. До набору для стриження волосся Gemei входить спеціальна олива для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення. Машинка Gemei обладнана легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
Форма машинки Gemei GM6113, розташування кнопок керування, розподіл ваги корпусу виготовлені з урахуванням усіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує зайвого користувача, керування не викличе жодних труднощів.
Машинка тример для стриження волосся, тример для бороди та вусів — прилад, який дасть змогу в домашніх умовах грамотний догляд за рослинністю на обличчі — вусами, підборіддям. Якщо ви хочете заощадити на послугах перукарських і салонів краси та завжди мати бездоганний вигляд — обов'язково придбайте собі машинку для стриження волосся.
Машинка для стриження волосся Gemei дає змогу в домашніх умовах зробити модну зачіску або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель має низький рівень шуму та вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте жодного дискомфорту під час роботи з тримером. Для стриження волосся, бороди, вусів. Гарний стильний дизайн. Прекрасна ідея для подарунка!
Комплектація:
- Машинка для стриження
- 4 насадки
- Шнур для під'єднання до мережі
- Щітка для очищення
- Маслянка
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Титан |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 38 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 232 ₴




