
Акумуляторний Триммер для Стрижки Бороди, Щетини, Волосся на Голові, Інтимних Зон Gemei GM 702 3W Red
153 ₴
- Немає в наявності
- Код: GM-702
Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Gemei |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Дитячий/тиха стрижка | Так |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 (мм) |
| Максимальна довжина стрижки | 6 (мм) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 (міс) |
| Стан | Нове |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Насадка для стрижки бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 45.0 (хв) |
| Час заряду акумулятора | 2.0 (годину) |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 (м) |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Акумулятор |
| Призначення | Для бороди і вусів, Для тіла |
| Вид | Стайлер для особи. Тример для інтимних зон, Тример для вусів і бороди, |
| Знімний ніж | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Функціональні особливості | Швидка зарядка |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис
Універсальний триммер для стрижки волосся допоможе вам за мінімум часу і при мінімальних навичках - привести себе в порядок, зробити акуратну стрижку, окантовку волосся на голові, зістригти щетину, вирівнювати потилицю і баки.
У даній моделі є всього 1 універсальна насадка, з її допомогою ви з легкістю зможете змінювати висоту состригания волосся - для цього, ви плавно переміщаєте знімну насадку - вперед або назад.
Тример має ергономічну форму, завдяки чому зручно поміщається в долоні, а можливість роботи без шнура гарантує максимально комфортне використання і свободу рухів.
ОСОБЛИВОСТІ:
- акуратно зрізає волоски, не залишаючи ніяких слідів на чутливій шкірі
- ви зможете надати форму бороді й вусах
- дозволяє вибрати найбільш зручне місце для стрижки так як працює без мережі
- забезпечує високу якість стрижки
- обладнана леза з нержавіючої сталі, забезпечують акуратний рівний зріз
- дозволяє в домашніх умовах забезпечити професійний догляд за волоссям
- зручний і стильний дизайн
- дуже зручно лягає в руці, має легкий вага
- час роботи на одній зарядці - 45 хвилин безперервної роботи
- функціональна модель, яка дуже проста в управлінні
- тільки гіпоалергенні матеріали
- без праці видаліть волосся, там, де треба
- ідеальний помічник у відрядженнях
- ви без праці акуратно подровняете бороду і підкреслите свій індивідуальний стиль
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- машинка
- 1 насадка
- кабель для зарядки
- масло
- щітка для очищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість установок довжини | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Червоний |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 153 ₴









