Опис
Машинка для стрижки волосся Gemei Gm-797 відрізняється високою якістю, надійністю і продуманою конструкцією для максимальної зручності користувача:
для максимального зниження вібрації і забезпечення тихої роботи виробник оснастив прилад сучасним двигуном індукційного типу (потужність – 3 Вт);
рухливий верхній ніж, виконаний з кераміки, тривалий час зберігає бездоганну гостроту, не нагрівається в процесі стрижки;
Стаціонарне нижнє лезо, виготовлене з нержавіючої сталі, володіє стійкістю до корозії та передчасного зношування;
завдяки заокругленим кінчиків, при контакті з шкірою голови і шиї ножі не залишають подряпин і порізів;
зміна довжини зрізу (0,8-2 мм) здійснюється поворотним регулятором;
є 4 знімних гребеня (3, 6, 9, 12 мм), масло, щіточка.
В комплекті:
Машинка Gemei Gm-797
4 насадки на 3, 6, 9, 12 мм
щітка для чищення ножів
масло
мережевий адаптер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 38 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 427 ₴





