Характеристики
| Основні | |
| Тип | Фен для сушки волосся |
| Потужність фена | 2800 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2.0 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Немає |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Немає |
| Петелька для підвішування | Так |
Опис
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
Швидка відправка!
Професійний потужний фен для волосся
Gemei GM-1765 2800W

Потужний фен для волосся

Gemei GM-1765
Функціональний і зручний фен GEMEI відрізняється красивим дизайном і доступною ціною з великим набором функцій.
Відрізняється високою якістю і надійністю, дбайливо сушить волосся. Це потужний і універсальний інструмент, за допомогою якого можна не тільки висушити, але і акуратно вкласти ваші волосся.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴





