Характеристики
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Холодний обдув | так |
Опис
ВІДПРАВКА ПО ПЕРЕДОПЛАТІ!!! Стайлер для волосся 10 в 1 GEMEI GM-4833 Доглянуті волосся завжди вважалися головним достоїнством жінки. Оскільки щоденне відвідування перукаря не доцільно, а головне - не економно, пропонуємо вам ознайомитися із таким чудовим приладом для укладання волосся як Повітряний стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM 4833. З його допомогою ви зможете робити різноманітні зачіски і завжди виглядати приголомшливо. Стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM 4833 - це прилад, для створення різноманітних зачісок.
Комплектація :
Концентратор ;
Підйомник для об'єму ;
Гребінець для випрямлення ;
Щипці для завивки ;
Праску
Конусна насадка ;
Три круглих гребінця
Потужність: 220-240 В 50/60 Гц, 1000 Вт 4
Захист від перегріву ;
2 швидкості з 2 температурними режимами ;
вигун постійного струму Long Life 360-градусний ;
поворотний шнур перемикач блокування .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 10 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | True |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Можливість завивання волосся | True |
| Термоізольований наконечник | True |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Затискач для фіксації | True |
| Насадка для спірального завивання | True |
| Насадка-щітка | True |
| Плоскі щипці | True |
| Затискачі для волосся | True |
| Щипці для спіральної завивки | True |
| Максимальна температура нагріву | 240 град. |
- Ціна: 884 ₴







