Опис
Прекрасний новий образ і ефектна святкова укладання? За допомогою щипців-прасування-гофре GEMEI GM-2957W це стане легким і приємним заняттям. Ці щипці з керамічним покриттям, завдяки якому мінімізується ризик пошкодження волосся, з них видаляється статичну електрику, вони не пересушується, не ламаються і стають більш гладкими, слухняними і блискучими.
Висока температура нагрівання щипців (до 200 градусів) забезпечить Вам швидку укладання, зберігши при цьому здоров'я вашого волосся. Пластини шириною 4 см дозволять швидко зробити укладку гофре по всій довжині волосся від самого кореня або розгладити хвилясті неслухняне волосся.
Пристрій Gemei GM-2957W має стильний дизайн і простий в експлуатації, підійде як для салонного так і домашнього використання. Антиковзаючий матеріал корпусу, світловий індикатор, зручний обертається на 360 градусів шнур довжиною 1,5 метра.

Характеристики:
Потужність: 25 Вт
Харчування: 220, 50-60Hz
Температура нагріву: до 200°С
Обертовий шнур
Індикатор роботи
Швидкий нагрів
Комплектація:
Утюжок
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Пластини для гофрування | Так |
| Ширина пластин | 40 мм |
- Ціна: 244 ₴





