Характеристики
| Основні атрибути | |
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований наконечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
Опис
Прасочка для волосся Gemei GM-2961 2 в 1
Плойка для волосся Gemei GM-2961 здатна впоратися з самими неслухняними волоссям; створюючи красиву зачіску або вирівнюючи волосся за лічені секунди. Якісний прасочку для волосся допоможе вам не тільки з легкістю створити будь-яку зачіску; яку побажаєте; але і дбайливо поставиться до волосся; не перегріваючи і не пошкоджуючи їх структуру і цілісність.
Плойка-утюжок для волосся здатна швидко нагріватися до 200 градусів і рівномірно розподіляти тепло по двох керамічних пластин. Таке керамічне покриття забезпечує гладке ковзання і надає волоссю шовковистість і блиск. Волосся абсолютно не прилипають до поверхні пластин. Світловий індикатор роботи перешкоджає перегріву металевої частини приладу. Пристрій працює в декількох температурних режимах.
Плойка-утюжок имеет 2 насадки; которые выполняют следующие функции: плойка - насадка позволяет сделать завитки по всей длине волос или только на кончиках; утюжок-щипцы помогает в домашних условиях превратить вьющиеся локоны в идеально ровные волосы. Обе насадки оснащены наружным пластиковым кожухом; который защищает пальцы от ожогов.
Характеристики:
- Мощность: 30 Вт;
- Температура нагрева: не более 200°C;
- Наличие индикатора работы: есть;
- Ширина керамической пластины: 40 мм;
- Вращение шнура: 360 градусов;
- Термоизолированный наконечник: да;
- Терморегулятор: да;
- Покрытие: керамическое;
- Количество насадок: 2;
- Кількість режимів роботи: 2;
- Колір: біло-золотий.
Комплектація:
- Плойка;
- Утюжок-щипці;
- Коробка.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Ширина пластин | 40 мм |
- Ціна: 238 ₴





