Опис
Машинка для стрижки катишків (катишек) Gemei GM-230 від мережі 220v Якщо ваші улюблені речі зносилися і втратили охайний вигляд, машинка для видалення катишків поверне їм первісну красу. Машинка для зняття катишків має пластиковий корпус зі зручною ручкою і невеликою голівкою, оснащеної металевою сіточкою. Відмінністю даної моделі від аналогів є робота від електричної мережі.
Принцип роботи машинки для видалення катишків простий: при дотику головки приладу з тканиною, наявні на тканини збилися волокна потрапляють в отвори сіточки і зрізаються знаходяться за неї гострими лезами. Леза обертаються по колу за принципом вентилятора.При такому обертанні створюється потік повітря, який втягує зрізані волокна всередину пристрою. В результаті, вони потрапляють в спеціальний контейнер, що знаходиться на корпусі приладу. Контейнер зроблений з прозорого пластику, тому ви завжди будете бачити, наскільки він наповнений відходами. Якщо контейнер, заповнений на 80%, машинка від катишків підлягає чищенні. Для цього контейнер потрібно зняти і висипати її вміст у відро для сміття. За допомогою цієї машинки ви зможете не тільки реабілітувати свою улюблену одяг, але освіжити вигляд дивана, крісел, штор, пледів і килимів. Під час використання необхідно акуратно чистити тканина навколо блискавок, швів, гудзиків і приклеєних на одяг елементів.
Машинка для стрижки катишків може використовуватися для виробів з будь-яких видів тканини:
• Бавовни
• Трикотажу
• Синтетики
• Вовни
• Мережива
• Ковроліну і т. д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Об'єм резервуара для катишків | 100 мл |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 214 ₴






