Описание
Кастрюля с крышкой 3,5 литра BN-219
Кастрюля из высококачественной нержавеющей стали. Тепловое дно - 5-слойное дно с теплопроводностью. Пища быстро нагревается, а материал хорошо сохраняет тепло.

Приготування з невеликою кількістю води мінімізує втрату вітамінів, мінералів і смаку. Особливо підходить для дієтичних меню, оскільки їжу не потрібно солити. Практичний розливний обідок запобігає крапання. Ручки не нагріваються. Практичний і привабливий дизайн. Легко мити вручну і в посудомийній машині.
Ø20X11см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴







