
Каструля з кришкою прямої форми на 2,5 літр Benson BN-218
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: BN-218
BN-218 - Каструля з кришкою прямої форми на 2,5 літр. Фірма Бенсон Benson
Каструлі з багатошаровим дном (9 шарів), яке забезпечує чудову розподіл та збереження тепла. Кришки виготовлені з жароміцного скла з клапаном для відводу пари.
Переваги:
Нержавеющая сталь
9-слойное дно
Мерная шкала внутри кастрюли
Глянцевый и матовый
Прямая форма
Совместимость с индукцией: да
Особенность: крышки стеклянная с паровыпускателем
Объем: 2,5л
Размер: Ø18 х 10см
Ручки стальные на клёпочном соединении, зарекомендовали себя тем, что ручки не нагреваются вместе с корпусом кастрюли. Кастрюли имеют снаружи полировку 30% зеркало, 70% сатин.

Сатин подразумевает собой матированную поверхность, которая смягчает собой блеск металла, данная полировка удобна тем, что возникающее царапины в ходе эксплуатации менее заметны.
Всередині каструль мірна шкала. Каструля підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Можна мити в посудомийній машині.
Чим відрізняються каструлі Benson
красивим зовнішнім виглядом, що органічно вписується в дизайн будь-якої кухні;
високою міцністю — зберігають свої експлуатаційні показники навіть при інтенсивній експлуатації;
безпекою — не виділяють шкідливих речовин при нагріванні;
практичністю — мають гладку поверхню, не схильні до впливу корозії, утворення тріщин і подряпин.
Прекрасний вибір каструль для Вашої кухні і звершень Ваших кулінарних шедеврів.
Рекомендації по догляду:
Перед початком використання каструль, вимийте її в гарячій воді із застосуванням рідкого миючого засобу і насухо витріть.
Додавайте сіль тільки в киплячу воду, щоб запобігти утворенню на дні каструлі білих плям.
Вапняні плями і фарбування можна легко усунути оцтом або розчином лимонної кислоти.
Ніколи не використовуйте для чищення тверді предмети, металеві мочалки і чистячі порошки.
Після миття посуд ж витерти насухо.
Комплектація:
Каструля
Кришка
Фірмова коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Товщина стінок посуду | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
- Ціна: 555 ₴





