Опис
ВІДПРАВКА ПІСЛЯПЛАТОЮ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ!!! Каструля Benson BN-308 (ємність 5.3 л) Каструля Benson BN-308 з мармуровим антипригарним покриттям. Обсяг 5.3 л. Виготовлена з литого алюмінію - ідеальний матеріал для смаження і тушкування продуктів. Швидко і рівномірно нагрівається, особливо стійка до деформації. Характеристики: Литий алюміній Мармурове покриття Внутрішнє і Зовнішнє Діаметр - Ø20X12см Обсяг 5.3 л. Чорний мармур Пряма форма Комплектація : 1 каструля 1 кришка ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ - ВСЬОГО ОДИН КРОК!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Колір | Темно-сірий |
| Обсяг каструлі | 5.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴





