Електричний чайник D&t Smart Dt8122
Чайник електричний портативний D&t Smart Dt8122 стане в нагоді Вам не тільки на кухні, але і прекрасно підійде для подорожей. Завдяки невеликим розмірам електрочайник поміститися у Вашій сумці або валізі. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | захист від вологи |
| Поворот на 360 градусів | True |
| Об`єм | 1.2 л |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 16.5 мм |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Довжина мережевого шнура | 0.6 м |
| Відсік для шнура | True |
| Функція автовідключення | True |
| Індикатор роботи | True |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Терморегулятор | True |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴





