Опис
Казан UNIQUE UN-5215 Круглий З Кришкою Гранітне Покриття Розмір 22 х 10 См
Опис:
Казан з гранітним антипригарним покриттям UNIQUE UN-5215 виготовлений з литого алюмінію, це високоякісний, екологічно чистий матеріал, що володіє високою теплопровідністю, гігієнічністю. Завдяки використанню цього матеріалу, досягається ідеальний розподіл тепла по всій поверхні посуду. Тришарове гранітне антипригарне покриття, посилене надтвердими мінералами нового покоління, не містить шкідливих PFOA речовин, володіє високою стійкістю до подряпин і інших механічних пошкоджень.Отримані в процесі експлуатації дрібні подряпини і невеликі потертості на поверхні посуду не впливають на властивості антипригарного покриття і довговічність. Таке покриття дозволяє готувати здорову їжу з мінімальною кількістю жиру, продукти не пригорають і зберігають свій смак. Це є гарантією приготування здорової та корисної їжі, мінімум води і масла дозволить зберегти максимум вітамінів та інших корисних речовин у ваших стравах. В ручці кришки, зроблено спеціальний отвір, що дозволяє додавати масло при приготуванні їжі, не знімаючи кришку.
Унікальне дно – литий алюмінієвий диск на дні посилює теплопровідність і економить витрати енергії на приготування, сприяє рівномірному розігріву, перешкоджає температурних деформацій. Термостійкі литі ручки. Казан з гранітним антипригарним покриттям UNIQUE UN-5215 литий алюміній сумісний з усіма видами плит, у тому числі індукційними, можна використовувати в духовці. Також придатний для миття в посудомийній машині.

Колір товару може відрізнятися від представленого на фотографії і вибирається випадковим чином, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору Вашого комп'ютера! Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Діаметр під кришку | 22 см |
| Потовщене дно | True |
| Ручка | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Антипригарне покриття | Так |
| Тип дна | Багатошарове |
| Подарункова упаковка | True |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Діаметр каструлі | 22 см см |
| Обсяг каструлі | 3.1-4 л л |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Висота каструлі з кришкою | 11 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Колір | Сірий |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Використання в духовці | True |
| Кришка з отвором для виходу пари | True |
- Ціна: 549 ₴




