Опис
Казан з гранітним антипригарним покриттям UNIQUE UN-5217 виготовлений з литого алюмінію, це високоякісний, екологічно чистий матеріал, що володіє високою теплопровідністю, гігієнічністю. Завдяки використанню цього матеріалу, досягається ідеальний розподіл тепла по всій поверхні посуду. Тришарове гранітне антипригарне покриття, посилене надтвердими мінералами нового покоління, не містить шкідливих PFOA речовин, володіє високою стійкістю до подряпин і інших механічних пошкоджень.Опис
Полученные в процессе эксплуатации мелкие царапины и небольшие потертости на поверхности посуды не влияют на свойства антипригарного покрытия и долговечность. Такое покрытие позволяет готовить здоровую пищу с минимальным количеством жира, продукты не пригорают и сохраняют свой вкус. Это является гарантией приготовления здоровой и полезной пищи, минимум воды и масла позволит сохранить максимум витаминов и других полезных веществ в ваших блюдах. В ручке крышки, сделано специальное отверстие, которое позволяет добавлять масло при приготовлении пищи, не снимая крышку. Унікальне дно – литий алюмінієвий диск на дні посилює теплопровідність і економить витрати енергії на приготування, сприяє рівномірному розігріву, перешкоджає температурних деформацій. Термостійкі литі ручки. Казан з гранітним антипригарним покриттям UNIQUE UN-5217 литий алюміній сумісний з усіма видами плит, у тому числі індукційними, можна використовувати в духовці. Також придатний для миття в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Висота каструлі з кришкою | 12 см |
| Тип | Каструля |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Антипригарне покриття | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Діаметр каструлі | 26 см см |
| Обсяг каструлі | 4.1-5 л л |
| Використання в мікрохвильовці | False |
- Ціна: 731 ₴




