
М'ясорубка електрична GRUNHELM AMG140W, 1400 Вт. 2 решітки, насадка для ковбас і кеббе, реверс, прод
2 142 ₴
- Немає в наявності
- Код: AMG140W
М'ясорубка електрична Grunhelm AMG140W (1400 Вт)
Представляємо Вам сучасну та функціональну м'ясорубку, яка припаде до душі будь-якій господині. Прилад чудово витримує постійні інтенсивні навантаження, тому з легкістю справляється з різними видами м'яса, зокрема з прожилками та плівкою.
Головна її особливість висока продуктивність. За потужності 1400 Вт вона здатна переробити до 1.4 кг продуктів усього за одну хвилину.
А щоб запобігти небажаній поломці, виробник передбачив наявність спеціального захисту двигуна. Якщо ж перевантаження все-таки трапиться, захист автоматично розімкне ланцюг і техніка зупинить свою роботу.
Також варто зазначити наявність функції «реверс», завдяки якій робочий вал може обертатися у зворотному напрямку, позбавляючи його від намотаних жорстких жил.
Корпус м'ясорубки виготовлена з пластику. Для запобігання ковзанню поверхнею передбачені спеціальні прогумовані ніжки.
До комплекту разом із приладом входять два перфорованих диски з різним діаметром отворів.
Особливості:
- Високий рівень потужності 1400 Вт
- Низький рівень шуму
- Захист під час перевантаження
- Широкий піддон
- Легке складання одним натисканням кнопки
- ВМИК/ВИМК/ РЕВЕРС
- Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм
- Продуктивність: м'яса 1,4 кг/хв
- Ця м'ясорубка містить 2 шт. решіток (5 мм — середній, 7 мм — великий)
Комплектація:
- 2 різновиди металевих решіток
- Хрестоподібний різальний ніж
- Насадка для ковбас
- Насадка "Кебе"
- Пластиковий піддон для м'яса
- Штовхач
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.4 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
- Ціна: 2 142 ₴



