Каструля
Каструля виготовлена з литого алюмінію з антипригарним мармуровим покриттям. Таке покриття вбереже страва від пригорання, а так само дозволить Вам обсмажувати з мінімальною кількістю масла. Може використовуватися на всіх типах плит, у тому числі на індукційних плитах.
Переваги:
Характеристики:
|

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі з кришкою | 11.3 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴




