Праска Domotec MS-2228 це не замінна та дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи його, важливо вибрати зручний та відповідний усім сучасним вимогам.
Насамперед, зверніть увагу на вагу та дизайн. Парова Праска Domotec MS-2228 – надійний та потрібний помічник для кожної господині.
Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виконаний із міцного зносостійкого пластику. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні.
Праска Domotec MS-2228 має регулятор подачі пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пара розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 0.1 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.15 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴



