Опис
Відмінна робоча конячка для щоденної допомоги на кухні. Мікрохвильова піч Grunhelm 20UX71-L має непогані показники потужності і великий набір корисного функціоналу. Техніка виконана в класичному чорному кольорі, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому нотку сучасності.
З основних особливостей варто відзначити наявність 8-ми запрограмованих режимів управління, завдяки яким Ви зможете швидко готувати смачні страви, витрачаючи на це мінімум часу.
Мікрохвильовка Грюнхельм 20UX71-L має простий механічний тип управління і обладнана таймером на 60 хвилин, що дозволяє готувати страви в найбільш зручний час. Завдяки невеликому обсягом внутрішньої камери (20 літрів), вона дуже зручна для малогабаритних кухонь.
Особливості:
- Сигнал закінчення приготування
- 8 запрограмованих режимів приготування
- Функція розморожування
- Захист від дітей
- LED-дисплей
- Швидкий старт
- Можливість відстрочки старту
- Кнопкове управління з поворотним перемикачем
Комплектація:
- Мікрохвильова піч
- Скляна поворотна підставка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Весь товар сертифікований в Україні і має офіційну гарантію від виробника!
Великий вибір товарів у нас на сайті --> https://divimax.com.ua/ Низькі ціни, оперативна доставка!
Замовити можна за допомогою кнопки Купити або подзвонивши нам по телефону 063-106-08-08
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття | антибактеріальна емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 25.65 мм |
| Глибина | 35.8 мм |
| Ширина | 45.1 мм |
- Ціна: 3 350 ₴






