Опис
Grunhelm GN42AB - це електрична піч, потужністю 2000 Вт, що має стильний дизайн і невеликі габарити. Дана модель виконана в класичному чорному кольорі. Управління духовкою здійснюється механічним способом шляхом повороту трьох круглих регуляторів розташованих на передній панелі корпусу.
Виходячи від типу приготування страви, ви можете вибрати найбільш оптимальну температуру нагрівання води в діапазоні від 100 до 250 градусів, час приготування і роботу верхнього / нижнього Тена. На панелі управління також світловий індикатор, який показує, що прилад включений і готовий до роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 42.45 мм |
| Глибина | 41.6 мм |
| Ширина | 56.4 мм |
- Ціна: 3 186 ₴


