Опис
Електрична піч Grunhelm GN 3501 ARC – сучасний багатофункціональний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Механічна система управління не вимагає жодних спеціальних навичок та знань, з нею впорається навіть новачок.
Піч має потужність 1800Вт, також має таймер на 60 хвилин і обладнана вентилятором для конвекції та вертелом.
Дана модель виконана в чорному кольорі, має солідний внутрішній об'єм на 35л, при цьому вага та зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Функції приготування:
Випічка;
Гриль;
Запікання;
Вертел;
особливості:
-
функція гриль;
-
багатофункціональність;
-
наявність вертіла;
-
вентилятор для конвекції;
-
механічне управління;
-
великий об'єм внутрішньої камери;
-
компактні розміри.
Комплектація:
- Піч електрична;
- Решітка-гриль;
- Деко 380х260х20мм;
- Рожен;
- Ручка знімна для вертіла;
- Ручка для зняття дека та решітки;
- Інструкція;
- Гарантія;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.18 кг |
| Висота | 62 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 807 ₴


