Опис

Ергономічне і стильне оформлення
Пилосос Grunhelm GVC8211E являє собою гармонійне поєднання стильного оформлення та ергономіки, яку виробник реалізував у всіх деталях. Корпус в чорно-фіолетових тонах з міцного, але легкого пластику, має на собі ручку, яка спрощує його переміщення. Взаємодія з пилозбірником зведено до мінімуму. Різноманітні щітки і насадки зроблять використання техніки універсальним незалежно від типу покриття та планування кімнати.
Оптимальний розмір пилозбірника
У даній конфігурації використаний пилозбірник, об'єм якого дорівнює 2.5 л. Це досить непоганий варіант, оскільки він досить місткий і, при цьому, не настільки великий, щоб додавати собою масу техніці. Конструкція мешкового типу дозволила зробити пылесборную ємність практично невагомою.
HEPA-фільтр для чистого повітря
Фільтр HEPA, яким оснащений пилосос, став незамінною частиною. Він служить засобом очищення повітря, т. к. збирає в себе дрібні частинки, які, якщо б не HEPA, літали б у повітрі, засмічуючи його і роблячи непридатним для людей, які страждають хворобами дихальної системи та алергічними реакціями.
Регулювання потужності втягування
Пилосос може працювати з різним ступенем інтенсивності поглинання повітря. Регулятор цього параметра розташовується на корпусі зверху. Активно застосовується при зміні покриття: наприклад, на голій підлозі не потрібна надмірно велика тяга, оскільки вона лише буде призводити до фіксації щітки на одному місці і можливим подряпин.
Автоматична опція змотування
У корпусі є відсік для шнура. Він відкривається лише тоді, коли ви натискаєте на кнопку, що приводить в дію сматывающий механізм – він миттєво затягує кабель, перетворюючи останні дії по догляду за пилососом перед поміщенням його в нішу в досить простий і приємний процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 1400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Мікрофільтр |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 32.5 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 3 384 ₴





