Опис
Закрытые электрогрили предназначены для более быстрого приготовления блюд. В них очень сочными получаются традиционные блюда для барбекю: стейки из мяса и рыбы, овощи гриль, так как испаряющиеся соки заперты внутри. Электрогриль жарит мясо, картофель и рыбные стейки, подогревает продукты, готовит горячие бутерброды и овощи. За счет антипригарного покрытия панелей жарить в гриле можно практически без масла блюда не пригорят и будут менее калорийными, полезными и вкусными. Панели прибора при работе нагреваются до 210 градусов. Продукти швидко набувають хрустку скоринку, яка зберігає соковитість продукту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 14.2 мм |
| Ширина | 33.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Глибина | 28.3 мм |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Прогумовані ніжки | True |
| Варіант встановлення | Настільний/напальний |
| Індикатор роботи | True |
| Термоізольований корпус | True |
| Терморегулятор | True |
| Індикатор нагрівання | True |
| Захист від перегрівання | True |
| Ручки, що не нагріваються | True |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип нагрівної поверхні | Ребриста плита |
| Наявність антипригарного покриття | True |
| Лоток для жиру | True |
| Регульована висота гриля | True |
| Можливість використання на відкритому повітрі | True |
| Захист від вітру | True |
| Безпечне автовимкнення | True |
- Ціна: 3 039 ₴






