Топ продаж

AMG 240 SSJ М'ясорубка GRUNHELM 2400 Вт 5,5 кг + сік + 3 бараб для шинк
4 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: AMG240SSJ
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
>М'ясорубка Grunhelm AMG240SSJ :
Електрична м'ясорубка AMG240SSJ Grunhelm - незамінний помічник на кухні кожної господині. З нею ви легко і швидко приготуєте заготовки для Ваших страв. М'ясорубка виготовлена з якісної нержавіючої сталі і пластика. Є функція реверсу. Максимальний час безперервної роботи - 7 хвилин.
В комплекті 3 решітки, насадки Неббе, насадка для ковбас, насадка для томатів і ягід, а також барабани-терки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.8 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 31.5 мм |
| Ширина | 36.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 3 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴



