Опис
Термос від TM Stenson корпус виготовлений з харчового якісного пластику, колба з високоміцного термостійкого скла. Не дивлячись на крихкість компонентом термос досить міцний і не боїться дрібних ударів. В коплект входить пластиковий кришка - чашка з ручкою. Скляна колба зберігає тепло до 6 годин. Закрутка пластикова з силіконовим ущільнювачем. Ви зможете взяти його в поїздку, похід, на риболовлю чи на роботу, і вас завжди зігріє улюблений гарячий напій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴







