
Термокружка залізниця "Promo" MT-0705, обсяг 400мл, термо - кружка, термо - склянка
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: MT-0705
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Термокружка залізниця "Promo" 400мл
Бренд: STENSON
Матеріал: метал, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.4 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Помповий механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

