Опис
Настільний інфрачервоний обігрівач Domotec MS-5952 800W
Інфрачервоний обігрівач електрообігрівач Domotec MS-5952
Обогреватель имеет 2 экономные лампы по 400 Вт которые включаются по мере надобности независимо друг от друга, то есть возможны 2 режима работы с мощностью 400 и 800 Вт. Так же обогреватель оснащен таким важным элементом безопасности как кнопка отключения при опрокидывании.
Характеристики:
Настольный инфракрасный обогреватель Domotec MS-5952 800W
• Мощность: 800 Вт
• 3 режима работы:, тепло (400/800 Вт)
• Площадь обогрева: до 22 м
Особенности:
Настольный инфракрасный обогреватель Domotec MS-5952 800W
• Высокая теплопроизводительность
• Регулируемый термостат
• Защита от перегрева
• Світловий індикатор роботи
• Корпус з термостійкого пластику
• Ергономічний і компактний дизайн
• Вага: 1 кг
• Живлення: 220-240V 50Hz
• Розмір: 27*26*12 см
• Колір: білий
• Колір решітки: сірий з чорним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 396 ₴




