Каструля Benson BN-606 (ємність 50 л)

Каструля Benson виготовлена з високоякісної сталі марки 18/10 - це одна з різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і досить підвищений, порівняно з звичайним складом, вміст нікелю 10%.
Саме такий тип сплаву і чистота виробництва гарантує досить високу якість, а також позбавляють метал магнітних властивостей і роблять його абсолютно інертним. Завдяки цим властивостям така посуд при взаємодії з кислотами і щелочками, що містяться в продуктах, ніяких хімічних реакцій не відбувається і ніякі шкідливі речовини не загрожують здоров'ю користувача.

Характеристики:
- Тип: каструля;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Матеріал кришки: нержавіюча сталь;
- Об'єм: 50 л;
- Діаметр: 40 см
- Висота: 40 см
- Колір: сталевий.
Комплектація: - Каструля
- Кришка
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Висота каструлі без кришки | 40 см |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 40 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 40 см |
| Обсяги каструлі | 50 л |
- Ціна: 3 654 ₴




