Обігрівач масляний Grunhelm GR-0920
Масляний радіатор/обігрівач Grunhelm GR-0920 - відмінний вибір для використання в якості основного або додаткового джерела тепла для житлових, виробничих і адміністративних приміщень. Класичне виконання масляних радіаторів характеризується простотою експлуатації і управління. Сучасний дизайн і базове управління робить їх найбільш привабливими і доступними для споживача.
Режими роботи
Прилад обладнаний ступінчастим регулятором потужності і електромеханічним термостатом для вибору оптимального режиму і температури роботи. Обігрівач працює в трьох режимах обігріву з потужністю: 800 Вт, 1,2 кВт і 2 кВт.
Принцип роботи
Радіатор складається з 9 секцій, в яких знаходиться мінеральне масло. Агрегат функціонує за принципом непрямого обігріву, по секціям циркулює масляна суміш, яка виступає теплоносієм, і прогріває поверхню батареї.
Особливості:
- Потужність 2 кВт
- Макс. площа обігріву: 20м2
- 9 секцій радіатора
- Швидкий нагрів
- Високий рівень ККД
- Ступінчастий регулятор потужності
- Безпека в роботі
- Електромеханічний термостат
- Компактні розміри
- Захист від перегріву
- Транспортувальні ролики добре проходять по твердому, килимовому покриттю
Комплектація:
- Обігрівач
- Інструкція
ДОСТАВКА І ОПЛАТА:
1. Доставка по всій Україні протягом 1-3 днів.
Здійснюємо відправлення у день замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 3 167 ₴






