Опис Grunhelm GHB-755A Плойка для волосся 19 мм (чорна)
Кожна дівчина хоче виглядати бездоганно, і це стосується не тільки зовнішності, але і зачіски. Акуратно спадаючі локони - це завжди безпрограшний варіант, який робить будь-яку дівчину яскравою і чарівною, не залежно від того вона збирається на захід або просто проводить час вдома у колі своєї сім'ї.
Для отримання неповторного образу існує безліч приладів, але створити пружні спіралі, може тільки плойка циліндричної форми, або як її ще називають щипці для завивки волосся.
Grunhelm GHB-755A стане ідеальним помічником для моделювання та фіксації зачіски. Адже її робочі елементи мають керамічне покриття, яке надає щадну дію на волосся і гарантує гранично гладке ковзання без ефекту тертя.
Щипці діаметром 19 мм, швидко і рівномірно нагріваються, а тому максимально дбайливо впливають на структуру волосся, дозволяючи отримувати об'ємні локони оптимальної форми і пружності.
Потужність плойки становить 40 Вт, працює вона в одному температурному режимі 200°C. Для безпечного використання передбачена спеціальна пластикова підставка і термоізоляційний наконечник.
Є також захист від перегріву світловий індикатор включення/вимикання, який сповіщає про те, що прилад підключений до мережі і працює на нагрів. Мережевий шнур довжиною 1.8 м з можливістю обертання на 360°, створює комфортні умови для укладання пасом, навіть якщо джерело живлення знаходиться далеко від дзеркала.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
- Ціна: 500 ₴






