- Grunhelm GHB-755B Плойка для волосся 25 мм (чорна)
Ні для кого не секрет, що кожна дівчина хоче завжди бути прекрасною і чарівною. І, звичайно, особлива увага сьогодні приділяється саме зачісці. Адже красива зачіска завжди піднімає настрій і самооцінку, а також робить нас ще більш впевненими у собі, що є відмінним підставою для покращення самопочуття та загального стану здоров'я.
Використовуючи плойку Grunhelm GHB-755B, Ви можете створювати бездоганний образ кожен день, витрачаючи на це мінімум часу. Модель володіє великим діаметром нагрівального елемента - 25 мм, що дозволяє створювати спіралі великої величини, які вам безумовно сподобаються.
Керамічне покриття робочого елемента, забезпечує дбайливе ставлення до волосся, а також велику хімічну стійкість у порівнянні з іншими видами покриттів. Поверхня швидко і рівномірно нагрівається, локони добре ковзають по поверхні без ефекту тертя.
Що стосується конструкції, то плойка отримала компактний і легкий корпус, зі спеціальною петелькою для зручного зберігання. Безпечне використання забезпечується наявністю системи захисту від перегріву, пластикової підставки і термоизолированного наконечника, який завжди залишається холодним.
Мережевий шнур має можливість обертання на 360° і довжину 1.8 м, чого цілком достатньо, щоб процес укладання був комфортним з максимальною свободою дій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
- Ціна: 519 ₴






