Ваги торговельні WIMPEX WX-5004 50 kg 6v
— призначені для зважування різних вантажів під час торгових, облікових і технологічних операцій, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування. Металева платформа з бортиками, завдяки цьому поглибленню торгівлю стала простіше — тепер із платформи нічого не стікає й не скочується, і тому ваги стали чистішими, шанс потрапляння сторонніх речовин всередину ваг суттєво зменшився, шанс падіння товару з ваг так само зменшився.
Характеристики:
НПВ (найвелика межа зважування) 50 кг
Дискретність (ділення) 2 г
Ширина платформи, мм 370
Довжина платформи, мм 250
Тип індикатора РК дисплей
Діапазон робочих температур °C від -20 °C до +40 °С
Електроживлення Акумулятор 4v/4Ah, R20, мережа 220v
Тривалість роботи від АКБ до 100 годин
Автоматичне встановлення нуля так
Функция Тара да
Встановлення ціни так
Сумування покупок так (до 99 шт.)
Кількість комірок пам'яті цін, шт. 3
Підсвітка, вмик./вимк. та (економ режим)
Регулювання яскравості підсвітки є
Колір підсвітки дисплея зелений
Дивіться інші товари на сайті: https://divimax.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина платформи | 250 мм |
| Матеріал платформи ваг | Неіржавка сталь |
| Ширина платформи | 370 мм |
| Стан | Нове |
| Тип кухонних ваг | електронні |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | True |
| Матеріал тари | метал |
| Компенсація тари | True |
- Ціна: 1 279 ₴




