
AMG 140 WJ М'ясорубка GRUNHELM 1400 Вт
1 796 ₴
- В наявності
- Код: AMG140WJ
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'ясорубка Grunhelm AMG140WJ
Потужна модель м'ясорубки Grunhelm AMG140 – представлена в 3 кольорах. Корисна річ для кожної господині. Стане в нагоді в побуті або невеликих м'ясних крамницях.
Особливості:
- Проста компактна модель з ручкою
- Легка збірка одним натисненням кнопки
- ВКЛ / ВИКЛ / РЕВЕРС
- Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм
- Продуктивність: 1,4 кг м'яса/хв
- Низький рівень шуму
- Нековзні гумові ніжки
- Ця м'ясорубка включає 2 шт. решіток (5мм - середній, 7мм - великий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальний час безперервної роботи | 60 хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1100 Вт |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Насадка соковитискач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796 ₴




