М'ясорубка електрична метал.корпус+томатн.сік+подрібнювач 3000Вт MS-2024
Опис
Перед вами не просто м'ясорубка, а багатофункціональний, компактний, високоефективний і надійний помічник на кухні. Бургери, ковбаски, домашні сосиски - все це чарівництво Вам запросто накрутити наша м'ясорубка DOMOTEC MS-2024 вона готова взятися за найскладніші завдання: подрібнити, прокрутити і перетворити м'ясо у ніжний фарш.
Електрична м'ясорубка Domotec MS-2024 з насадкою для томатів і 3-ма функціями подрібнення, нарізання і нарізки скибочками. М'ясорубка призначений для виготовлення фаршу з м яса, риби, грибів, нарізки овочів і фруктів, профілювання пісочного і пельменного тесту. Електром'ясорубка шнекового типу має функцію реверс, зворотне обертання ножів, що запобігає ущільненню продуктів всередині м'ясорубки і забезпечує якісне подрібнення.
Так само в наборі насадка для приготування домашнього томатного соку.
Шнек і три формувальних дисків для подрібнення та рубки виконані з нержавіючої сталі. В процесі експлуатації ви зможете використовувати функцію «Реверс», якою оснащена модель -для очищення спіралі від намотавшихся на неї волокон можна використовувати реверсний хід, який розкручує шнек у зворотному напрямку і таким чином звільняє його.
Є 3 віді терок шинковок, набір решіток для подрібнення м яса, насадки для інфікування тіста, хрестоподібний ніж, металевий лоток для продуктів, штовхач, насадка «куббе», за допомогою якої ви легко зробите ковбаску в домашніх умовах, а також насадку соковижималку. Ця м'ясорубка відмінно впорається з м ясом, рибою, овочами та фруктами.
Характеристики:
Додаткові можливості: Функція Реверс
Додаткові характеристики: Захист від перевантаження; Мідний двигун
Кількість решіток: 3
Матеріал корпусу: Пластик; Метал
Насадки: Для ковбасних виробів; Кебе; Для томатів; Для терки/шинкування
Особливості: Не ковзаючі гумові ніжки; Широкий лоток; Низький рівень шуму
Сфера використання: Для дому
Комплектація:
М'ясорубка;
3 віді формених дисків;
Хрестоподібний ріжучий ніж;
Лоток для м яса;
Насадки для ковбас та кебе;
Насадка для томатів;
Насадка для терки/шинкування;
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497 ₴





