Блендер GRUNHELM EBS-300P
Стаціонарний блендер Grunhelm EBS-300P - зручний і надійний кухонний прилад від відомого виробника, виготовлений за високими стандартами якості з використанням новітніх технологій. Його лаконічний дизайн і простоту в експлуатації по достоїнству оцінять користувачі, які віддають перевагу техніку без зайвих «наворотів». Бездоганне виконання функцій відбувається за рахунок мотора, потужністю 300 Вт і двох насадок: віночка для збивання і подрібнювача. Ручка блендера виготовлена з ударостійкого пластику, а її ергономічна форма забезпечує надійне захоплення, запобігаючи вислизання. Що входити до комплектації Grunhelm EBS-300P мірну склянку, ємністю 600 мл, дозволить зручно збивати і змішувати інгредієнти з більш чітким дотриманням дозування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Ємність подрібнювача | 0 мл |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Мірний стакан | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴





