Термокружка (термочашка) UNIQUE UN-1072 380 мл
Термокружка виконана з високоякісної нержавіючої сталі повністю герметична, має силіконові вставки, Soft-Touch покриття стійкі до подряпин і механічних пошкоджень. Має об'єм 380 мл Антиковзні прогумоване підставу дна. Кришка щільно закручується і захищає від протікання ущільнювальним силіконовим кільцем . Завдяки подвійним стінкам зберігає температуру протягом 6 годин. Легко чиститься і миється. Зручна у використанні. В наявності різні кольори. Подарункова упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 7 мм |
| Висота | 19 мм |
| Нижній діаметр | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴







