Термос із напувалкою 500 мл StarBucks, неіржавка сталь, різні кольори
Культовий бренд представлений тепер і крутим термокухлем Starbucks на кожен день.
Зберігайте свої напої теплими взимку та прохолодними влітку. Зручна ергономічна форма й елегантний дизайн. Зручна поїлка дає змогу пити прямо на ходу.
Переваги:
- пити на ходу свій улюблений напій;
- економія грошей і часу на придбання кави та чаю;
- дбайливе ставлення до екології: немає одноразових стаканчиків!
- зберігає температуру напою до 6 годин;
- зручна кришка з поїлкою, не дасть пролити й краплі напою;

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starbucks |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 8 мм |
| Висота | 20 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






