М'ясорубка підходить для приготування кулінарних виробів з м яса і риби. Урізноманітнити стіл смачними стравами, такими як колеты, зрази м'ясні запіканки, ковбаси Вам допоможуть спеціальні насадки для фаршу і насадки для ковбас. М'ясорубка компактна і красива, надійна в роботі.
Переваги м'ясорубки :
— Функція соковыжимания томатів
— Потужний двигун;
— Захист двигуна від перевантаження;
— Прогумовані ніжки для додаткової стійкості;
Особливості:
-Номінальна потужність 2500(Вт);
— Продуктивність м'ясорубки 1.0(кг/хв);
— Матеріал Пластик, нержавіюча сталь
— Реверс Так;
— Кількість решіток 3.0;
— Захист від перевантажень Так;
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• м'ясорубка
• Набір насадок: Для ковбас, Кебе, пластиковий штовхач, набір сіток для приготування фаршу 3 мм, 5 мм, 7 мм, для выжима соку томату
• Інструкція
• Упаковка.
Переваги м'ясорубки :
— Функція соковыжимания томатів
— Потужний двигун;
— Захист двигуна від перевантаження;
— Прогумовані ніжки для додаткової стійкості;
Особливості:
-Номінальна потужність 2500(Вт);
— Продуктивність м'ясорубки 1.0(кг/хв);
— Матеріал Пластик, нержавіюча сталь
— Реверс Так;
— Кількість решіток 3.0;
— Захист від перевантажень Так;
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• м'ясорубка
• Набір насадок: Для ковбас, Кебе, пластиковий штовхач, набір сіток для приготування фаршу 3 мм, 5 мм, 7 мм, для выжима соку томату
• Інструкція
• Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴



