Контейнерний пилосос Crownberg CB-659 циклонного типу без мішка для збору пилу та бруду. Пилозбірник об’ємом літра миється легко чиститься, достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття і по необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
Комплектація:
- пилосос
- пластиковий шланг
- телескопічна труба
- щітка для збирання – 2 шт
- турбо щітка
- інструкція
- упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Сітчастий |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 802 ₴







