Пилосос Promotec PM-655 3000W
циклонний пилосос контейнерний
Контейнерний Пилосос Promotec 655 Циклонного Типу 3000 Ватт am циклонного типу без мішка для збору пилу стане справді корисною технікою в побуті і полегшить ваше життя. C цією моделлю вам більше не доведеться витрачати гроші на покупку змінних мішків і час на очищення від сміття і пилу, а руки завжди будуть чистими, так як для відкриття контейнера потрібно просто натиснути на кнопку.
Пилозбірник цього пилососа вкрай легко і зручно чистити, досить лише дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою, спрощуючи прибирання і заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 3000W і потужності всмоктування 350 – 600 Ватт, прибирання стане простіше і набагато швидше, так як не доводиться возитися на одному місці багато разів.
Має 4 фільтра очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу в приміщення. Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, регулятор швидкості на корпусі, кнопка змотування шнура – ці і багато інші достоїнства цієї моделі пилососа порадують вас довгі роки!
Особливості:
- Актуально для будинку, в якому цінують Екологічну чистоту, оскільки в даній моделі вбудована Технологія очищення мультициклон з системою 4 ступінчастою фільтрації;
- Обсяг пилозбірника 3.0 л.
- Пилозбірник-Колба(можна мити водою);
- Довжина шнура 4.2 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
- Ціна: 2 315 ₴





