Гейзерна кавоварка з нержавіючої сталі (індукція) - 9 чашок Benson BN-154



Benson BN-154
Кава - давно ставши улюбленим напоєм шкірного з нас. Тепер, щоб приготувати чашку свого улюбленого напою нема чого йти в кафе! Ви зможете зробити це у себе на кухні. Для цього Вам знадобиться гейзерна кавоварка для дому.
Завдяки ній Ви зможете насолоджуватися улюбленим напоєм вже через кілька хвилин після початку його приготування. По виду гейзерна кавоварка схожа на чайник. Вона складається з двох контейнерів і фільтра, встановленого між ними.


Переваги гейзерних кавоварок з нержавіючої сталі:
- Гарний сталевий блиск. На відміну від алюмінієвих, кавоварки з нержавійки майже не тьмяніють, невибагливі у догляді, легко миються вручну або в машині.
- Довше тримають тепло. Приготований кави довше остигає, так як теплопровідність стали гірше. Кавники з помпою служать термосом.
- Підходять для всіх плит. У гейзерних кавоварок з нержавійки ширше діапазон експлуатації: їх можна гріти на електричній, індукційної та газовій плиті.
- Міцніше, ніж алюмінієва. Кавоварка з нержавійки витримує навантаження більшої сили без вм'ятин, їй не страшні падіння і удари.


Кавоварка - мока
Для отримання смачного і ароматного кава потрібна італійська гейзерна кавоварка – мока. Такий прилад готує напій під тиском парі. Пристосування має три відсіки: у нижній заливається вода, в середній насипається мелень каву, у верхньому залишається готовий напій.
На відміну від перколяторов («прабатьків» крапельних моделей), мока дає більш насичений і міцний смак. У такому девайсі можна заварювати не тільки каву, але і чай, а також готувати напої з ягід і сухофруктів.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 195 мм |
| Основні | |
| Виробник | Benson |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Зливний носик | True |
| Діаметр горлечка | 80 мм |
| Діаметр дна | 100 мм |
- Ціна: 497 ₴




