Електрична млинниця Grunhelm GCM1200 – пристрій, який порадує кожну господиню. Улюблені млинці тепер легко приготувати з допомогою електричної млинниці Grunhelm GCM1200. Потужність даної моделі становить 1200Вт, чого цілком достатньо, щоб забезпечити якісне і рівномірне підсмажування млинців. Крім цього, встановлений в моделі GCM1200 регульований термостат допоможе підібрати оптимальний рівень смаження. Прилад також отримав сучасне антипригарне покриття, завдяки якому можна готувати з мінімальною кількістю масла. Млинниця комплектується гойдалкою для рівномірного розподілу тесту, завдяки чому Ваші млинці будуть ідеально рівні і однієї товщини. Всі вище перераховані якості роблять покупку млинниці розумним і економічним рішенням.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
антипригарне покриття;
-
регулювання температури;
-
рівномірна просмаження;
-
скалка в комплекті;
-
мала вага і компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір випечених виробів | 30 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Млинниця |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття форми | True |
| Індикатор готовності | True |
| Кількість випечених виробів | 1 |
- Ціна: 1 457 ₴






