Пилосос класичний Grunhelm GVC8219W зарекомендував себе як проста в експлуатації та надійна в роботі модель, з хорошими експлуатаційними характеристиками і ергономічним дизайном. Grunhelm GVC8219W, при максимальній потужності 2000 Вт, здатний забезпечити потужність всмоктування 400 Вт. У ньому пропонується багаторазовий текстильний мішок в якості пилозбірника, об'єднання об'ємом в 2 л, завдяки чому Вам не доведеться часто чистити його. Добре впорається зі своїм завданням система фільтрації, яка складається з 5 ступенів, включаючи НЕРА фільтр. Крім цього, в Grunhelm GVC8219W є регулятор потужності, розташований на корпусі, і можливість його вертикальної і горизонтальної паркування, а також найбільш затребувані насадки, в тому числі для підлоги, щілинна насадка для чищення м'яких меблів, текстилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Сітчастий |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Подовжувальні трубки |
| Особливості | Захист від перегріву, Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 009 ₴







