- Інформація про товар -
Якщо Ви піклуєтеся про своє здоров'я, любите тепло і затишок, то електричне ковдру — це те, що Вам потрібно. Справжній комфорт і тепло незалежно від пори року і температури в приміщенні вам подарує електроковдра UKC. Теплі і м'яке воно розслабити м м'язи, заспокоїть і допоможе зануритися в світ снів!

Электрическое одеяло подогреет вашу кровать в любую погоду и станет отличным спутником прохладными вечерами. Стирать рекомендуется в деликатной стирке при 40°C. Нельзя отбеливать и запрещен режим отжима в центрифуге. Нельзя гладить одеяло. Запрещена также химическая чистка. Одеяло изготовлено из мягкого и приятного на ощупь полиэстера, который можно легко почистить после отключения терморегулятора и кабеля питания. Одеяло имеет 2 температурных режима. Уровень потребляемой мощности составляет 120 Вт, питание 230 В. Размер такого одеяла полуторный, а точнее 150*120 см. Имеет защиту от перегрева. Електроковдра забезпечує швидкий нагрів вашому ліжку всього за кілька хвилин після включення ковдри. М'яка яку ковдру покращує кровообіг, заспокоює і допомагає розслабити м м'язи, приносити масу задоволення своєму власникові.
- Технічні характеристики -
- Кількість температурних режимів: 2
- Розмір : полуторний
- Довжина: 150 см
- Ширина: 120 см
- Споживана потужність: 120 Вт
- Харчування: 230 В, 50 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Час нагріву | 5 хв |
| Довжина | 150 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 448 ₴




