Опис:
Ваги торговельні Grunhelm GSC-051 (50кг) під час купівлі торгового приміщення, вам варто також приділити увагу такий складник, як торгові ваги. Завдяки прогресу, німецька компанія Grunhelm створила не просто ваги, а додали ще в них і калькулятор. Ви можете самостійно задати параметри та розрахувати вартість у рази швидше. Вам не потрібно більше тримати в голові формули прорахунку. Grunhelm GSC-051 відразу ж зчитує суму та здачу.
Ваги торговельні Grunhelm GSC-051 (50кг) корпус виготовлений з ударостійкої пластмаси, а сама площа для зважування виготовлена з неіржавкої сталі, з бортиками, у такий спосіб не даючи звішувальної продукції висипатися або розтікатися на прилавк. Також у цій варіації є індикатор рівня, висота ніжок також регулюється. Завдяки контрастному дисплею ви побачите всі дрібниці, починаючи від ваги та закінчуючи рівнем заряду батареї. Сам прилад працює як від розетки, так і завдяки акумулятору. Додатково ви можете використовувати тільки одні ваги прорахувати суму для всього замовлення, не використовуючи додаткові прилади. Бонусом буде й той факт, що ваги досить розумні, і вимикаються самостійно, якщо їх довго не використовують якийсь час.
Особливості:
- робота від мережі 220 В і від акумулятора;
- РК-дисплей із підсвіткою;
- висока точність вимірювання;
- індикатор перевантаження;
- автовимкнення;
- тарування;
- платформа з неіржавкої сталі;
- мала вага та компактні розміри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 361 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 330 мм |
- Ціна: 1 121 ₴



