Ваги торгові Grunhelm GSC-053
Ваги електронні, торгові Grunhelm з калькулятором -
- призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування.
- Виконано в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки. Платформа ваг з бортиками, зроблена з нержавіючої сталі, завдяки цьому поглибленню торгівля стала простіше - з платформи нічого не стікає і не скочується, і тому ваги стали чистішими, шанс потрапляння сторонніх речовин всередину ваг значно зменшився, шанс падіння товару з ваг так само зменшився.
- Під знімною платформою знаходиться індикатор рівня.
- Висота ніжок ваг регулюється.
- Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати до 100 годин.
- У ваг односторонній рідкокристалічний дисплей з регульованою підсвічуванням. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням односторонній, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї.
- Якщо ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії. Є функція підсумовування ваги і загальної ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 230 мм |
| Ширина платформи | 330 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴








