Ваги підлогові електронні S-2015K - красиві і елегантні ваги. Такі сподобаються будь-якій дівчині або жінці, яка стежить за своєю вагою і намагається добре і гарно виглядати. У вагів є сенсор з високим рівнем чутливості. Рідкокристалічний дисплей зчитує дані та інформує про результати зважування.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Основні | |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


