Решітка для гриля з високим бортом і віялом Stenson MH-0854 68х36х32х5 см - відрізняється місткою нижньою частиною у вигляді лотка, що дозволяє закладаті для приготування цілісні овочі і досить товсті шматки м'яка м'яса або риби. Решітка зручна для приготування смачних і різноманітних страв на вугіллі в заміській поїздці, на пікніку або на дачній ділянці.
Решетка изготовлена из хромированной стали разной толщины. Прочный каркас не изгибается под весом продуктов и под воздействием высокой температуры. Ручка содержит деревянную вставку, которая позволяет переворачивать и удерживать решетку без защитной рукавицы. Верхняя часть изделия - съемная, что облегчает закладку продуктов перед приготовлением.
Характеристики:
- Длина решетки: 32 см;
- Ширина решетки: 36 см;
- Длина ручки: 36 см;
Решітка для гриля з високим бортом і віялом Stenson MH-0854 допоможе вам швидко і просто приготувати смачну страву. Готування на решітці не вимагає особливих навичок чи умінь - просто закладаєте в неї продукти, закриваєте решітку і ставите на вугілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Довжина робочої поверхні | 360 мм |
| Довжина ручки | 280 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення решітки | Для риби, Для піци, Для сосисок, ковбасок, Універсальна, Для м'яса, Для овочів |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
- Ціна: 248 ₴




